همکاری با مدارس

5 Ideas for World Child Day at School1 5 Ideas for World Child Day at School1

در راستای ساماندهی هنری در بخش آموزش هنر به مربیان و کودکان بر آن شدیم تا خدمتی دیگر را به مربیان و مدیران مدارس سراسر کشور فراهم کنیم . به همین منظور م دیران محترم واخدهای آموزشی میتوانند برای سال تحصیلی و در طول سال تحصیلی مایحتاج و اقلام هنری خود را از سایت فروشگاهی هنر کودکان تهیه کنندکه دوست و همکار دیجی کالا است . شاید برای مدیران محترم سوال پیش بیاید که با وجود دیجی کالا چرا باید از این سایت خریداری شود . در جواب باید به موارد زیر اشاره کنم .

۱- سایت فروشگاهی هنر کودکان دوست و همکار دیجی کالا است و ۸۰ درصد از محصولات سایت همان محصولات دیجی کالا هستند بدون یک ریال اضافی . در واقع  شما از این سایت به سایت دیجی کالا هدایت میشوید .

۲- سایت دیجی کالا یک سایت فروشنده است و مطالب آموزشی ندارد ولی سایت فروشگاهی هنر کودکان یک سایت آموزشی و فروشنده است

۳- اگر شما مدیر  محترم خرید خودتان را از سایت من انجام دهید یعنی از سایت من به سایت دیجی کالا بروید و در آنجا خرید کنید. آموزش های خاص برای شما و مربیانتان ارسال میشود در قالب پی دی اف و متاب چاپی

۴- سایت دیجی کالا تخفیفات  بعضی از کالا ها را روی خود کالا اعمال میکند ولی اگر شما از سایت فروشگاهی هنر کودکان وارد سایت دیجی کالا شوید و محصولات را دانه به دانه انتخاب کنید و حریداری کنید سایت هنر کودکان بابت خریدهای شما به ۵ درصد پول نقد برای شما در نظر خواهد گرفت  یعنی شما با خرید محصول و ارسال کد محصول خریداری شده  به شماره ۰۹۳۹۱۸۱۸۵۴۵  بعد از گذشت ۱۰ روز مبلغ را به حسابی که شما اعلام میکنید واریز میشود .  (کد کالای خریداری شده شما در سیستم ثبت میشود و بعد از تطبیق شماره کد ارسالی شما با کد ثبت در سیستم با شما تماس گرفته میشود و شماره کارت عابر شما دریافت و به حساب شما مبلغ ۵ درصد واریز میشود. با خرید ۱۰ میلیون مایحتاج مدرس برای سال تحصیلی ۵۰۰ هزار تومان  پاداش بگیرید.

۵- مدیران محترم میتوانند در خصوص خرید های خود از من مشورت بگیرند تا بتوانند بهترین و با کیفیت ترین محصولات را به آنها پیشنهاد بدهم . و اگر مایل بودند قرایند خرید را برای آنها راحت تر شود .

فروشگاه هنر کودکان دوست دیجی کالا

[irk_vc_brand_slider text=””]