[livicon_evo name=”phone-alt.svg” size=”120px”][/livicon_evo]

09391818545

میخواهید بدانید چه وسیله ای بخرید؟ مشاوره بگیرید

شاید بعضی وقتها این سوال برای شما پیش بیاید که چه ابزار هنری مفید برای هنرکودکتان هست و باید چه چیزی خریداری کنید … مطمنا آگاهی نداشتن  در این  خصوص ایرادی ندارد چون شما به صورت تخصصی به این مقوله نپرداخته اید. متاسفانه پدرو مادرانی هستن که بدون تفکر وسیله ای غیر مفید برای کودکان تهیه میکنندو از پیامد منفی آن اگاهی ندارند.

من اعتقاد دارم ندانستن و پرسیدن بهتر از ندانستن و اشتباه خریدن است به همین خاطر من پیشنهاد میکنم هر جا مشکلی در خصوص خرید ابزارهای هنری داشتید با من تماس بگیرید . توجه داشته باشید من تبلیغ هیچ محصولی نمیکنم و در واقع مشاوره من برمیگردد به این موضوع که چه ابزاری با چه رویکردی برای کودکان مفید است

مثلا شخصی بعد از تماس با من از من پرسید آیا برای کودکم که اول دبستان است آبرنگ بخرم یا گواش ؟ در جواب به ایشان یاد آوری کردم که هر دو وسیله رنگ آمیزی است ولی با رویکردهایی متفاوت آبرنگ مهارت های دستی و تمرکزی را بالا می برد و گواش جنبه های بازی با رنگ و رنگشناسی .. باید ببنید کودکتان در چه مرحله و در چه زمینه ای نیاز به آموزش دارد و…. همین نکته برای آن ولی کودک جالب بود چون هیچگاه نشنیده بود که دو ابزار رنگ آمیزی میتواند رویکردهایی متفاوت داشته باشد.

رازهای کودکان

گاهی خرید یک ابزار خوب- یک برخورد مناسب – یک نگاه مهربان میتواند کودکان را به نقاشی علاقمند کند و…

رازهای عدم علاقه کودکان به نقاشی را از من بپرسید

blank

علیرضا قالیجاری

مدرس – نویسنده و کارشناس هنرکودکان

مدیر سایت هنر کودکان و فروشگاه هنر کودکان

سابقه 20 سال تدریس هنر در آموزش و پرورش و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تهران

کارشناس هنری کانون پرورش فکری کودکان به مدت 4 سال

شماره تماس ثابت :  02166483263
شماره موبایل : 09391818545