از فروشگاه هنرکودکان خرید کن و جایزه بگیر

مطمنا به عنوان پدر و مادر و یا مربی و… نیاز به خرید مایحتاج هنری خودتان یا کودکتان خواهید داشت و صد البته به دنبال فروشگاهی میگردید تا بتوانید خرید خودتان را در آنجا انجام دهید. ولی موضوع اعتماد و اطمینان به فروشگاه اینترنتی است به همین خاطر من کار را برای شما راحت کرده ام حتما می پرسید به چه صورت حال برای شما بیان میکنم … مطمنا نام بزرگترین سایت فروشگاهی ایران یعنی دیجی کالا را شنیده اید این سایت مطمن ترین و بزرگترین سایت فروشگاهی است .

دوستی سایت من یعنی سایت فروشگاهی هنر کودکان با دیجی کالا در  ابندای سال ۹۹ شروع شد و من با توجه به تخصصی هنری خودم در خصوص کودکان بر آن شدم تا پدر و مادرها و مربیان را بیشتر با ملزومات هنری کودکان آشنا کنم به همین خاطر شما با رفتن به سایت من و خواندن و دیدن محصولات هنری توسط یک لینک تحت عنوان از دیجی کالا بخر وارد سایت دیجی کالا میشوید و پرسه خرید را در آن سایت انجام میدهید و من فقط به عنوان راهنمای شما خواهم بود و شما با اطمینان بیشتر خرید خواهید کرد.

و اما یک نکته مهم که شاید شما ندانید  دیجی کالا تخفیف نقدی و یا جایزه ای برای خریداران در نظر نخواهد گرفت و سیستم دیجی کالا به صورت تخفیف بر روی بعضی از محصولات است در واقع سایت دیجی کالا یک سیات فروشنده است و آموزش و جایزه در آن نیست . ولی من برای شما  یک مژده دارم و آن هم این است که با مراجعه  به سایت فروشگاه هنر کودکان می آموزید و بعداز رفتن به سایت دیجی کالا بدون حتی یک ریال اضافی خرید خودتان را انجام دهید و طبق توضیحات پایین جایزه دریافت کنید .

شما بعد از ورود به فروشگاه هنر کودکان در لینک بالای این متن و خرید از طریق دیجی کالا یک کد خرید برای شما ارسال میشود که این کد در سیستم فروشگاه هنر کودکان نیز ثبت میشود ..

huu huu

اگر خرید شما تا ۵۰۰ هزار تومان برسد  اشتراک یک ماهه به همراه ۱۳ پی دی اف آموزش هنر کودکان به شما جایزه داده میشود و اگر تا یک میلیون تومان خرید صورت گیرد جایزه شما اشتراک سه ماهه سایت هنرکودکان  به همراه ۱۳ پی دی اف است و اگر خرید شما از ۳میلیون تومان بیشتر باشد اشتراک شش ماهه  به همراه کلیه پی دی اف های منتشر شده در سایت هنر کودکان  خواهد بود و خرید بالای ۵ میلیون تومان اشتراک یک ساله به همراه کلیه پی دی اف های سایت و یک کارت هدیه ۱۰۰ هزار تومانی جایزه خواهند گرفت.

پس با خیال راحت وارد سایت فروشگاهی هنر کودکان شوید و از طریق سایت هنر کودکان به سایت دیجی کالا رفته  خرید کنید و از خرید خود لذت ببرید و جایزه بگیرید … مربیان هنری معلمین و مدیران مجموعه های آموزشی میتوانند از این فرصت استفاده کنند فقط توجه داشته باشید باید از طریق سایت فروشگاه هنر کودکان وارد سایت دیجی کالا شوید .

با تشکر مدیریت سایت هنر کوددکان و فروشگاه هنر کودکان

خرید کن جایزه بگیر

1s 1s

با خرید از سایت فروشگاه هنر کودکان برنده یک سال اشتراک رایگان مطالب تخصصی شوید

۱۳ پی دی اف آموزش هنر کودکان

کارت هدیه ۱۰۰ هزار تومانی

خرید بیش از  ۵ میلیون تومان 

ارسال کد خرید دیجی کالا به شماره واتساپ

۰۹۳۹۱۸۱۸۵۴۵

6m 6m

با خرید از سایت فروشگاه هنر کودکان برنده ۶ ماه اشتراک رایگان مطالب تخصصی شوید

۱۳ پی دی اف آموزش هنر کودکان

خرید تا ۳ میلیون تومان

ارسال کد خرید دیجی کالا به شماره واتساپ

۰۹۳۹۱۸۱۸۵۴۵

3m 3m

با خرید از سایت فروشگاه هنر کودکان برنده ۳ ماه اشتراک رایگان مطالب تخصصی شوید

۱۳ پی دی اف آموزش هنر کودکان

خرید تا ۱میلیون تومان

ارسال کد خرید دیجی کالا به شماره واتساپ

۰۹۳۹۱۸۱۸۵۴۵

جایزه یک ماهه

با خرید از سایت فروشگاه هنر کودکان برنده یک ماه اشتراک رایگان مطالب تخصصی شوید

۱۳ پی دی اف آموزش هنر کودکان

خرید تا ۵۰۰ هزار تومان

ارسال کد خرید دیجی کالا به شماره واتساپ

۰۹۳۹۱۸۱۸۵۴۵